FAQ

Máte ohledně Čtvrtkonu nějakou otázku?

Tady je seznam těch nejčastějších:

Často kladené dotazy

KDO JSME?

Jsme nadšená budějcká IT komunita, která se ráda potkává, sdílí zkušenosti a v neposlední řadě ráda zajde třeba na pivo. V našich řadách můžeš najít zástupce ze všech možných koutů IT a protože je nás opravdu hodně, tak některé naše akce jsou dále zaměřeny na development, marketing či design. Ale také se rádi potkáváme všichni dohromady, koukni na kalendář akcí a zajdi za námi i Ty!

KDE SE DOZVÍM O AKCÍCH?

Přehled akcí, které plánujeme můžeš vidět zde na webu hned na úvodní stránce. Pokud jsi fanoušek sociálních sítí, tak nás můžeš najít na Facebooku, Instagramu či LinkedInu, kde sdílíme veškerou naši aktivitu a budeme rádi za každou podporu či sdílení!

NESTIHÁM ČTVRTKON, BUDE VIDEO?

Některé akce nahráváme. Vždycky záleží na tom, zda se nám podaří sehnat kameramana. Ale za výsledek nahrávky neručíme a nemusí mít vždy dokonalou kvalitu. Pokud záznam máme, tak je uveřejněn. Přístupy k záznamu mají k dispozici jen registrovaní uživatelé na našem webu. Registrace je zdarma.

JSOU VAŠE AKCE ZDARMA?

Klasické formáty Čtvrttónů jsou pro naše účastníky zdarma. Je jen na nich, zda nás chtějí podpořit. Na místě akce můžeš najít QR kód a pokud nás chceš podpořit, tak můžeš odeslat symbolickou částku na náš účet. Akce jsou zdarma především díky našim partnerům, kteří nás velmi podporují a moc si jich vážíme a děkujeme jim za to. Pokud se bavíme o různých speciálech Čtvrtkonu, tak zde se občas prodávají vstupenky a veškerý výtěžek z nich jde na catering či pronájem místa.

JAK SE PŘIHLÁSIT/REGISTROVAT NA VAŠE AKCE?

Registrace na naše akce stále prochází přes platformu Eventbrite. Zde Tě poprosíme o základní údaje a následně obdržíš vstupenku na akci.

MÁM SUPER TÉMA A CHCI SE O NĚJ PODĚLIT!

Bezva! Určitě nám celý svůj nápad napiš a společně vymyslíme termín, kdy můžeš celou přednášku zrealizovat. Vždy měsíc před konáním dalšího Čtvrtkonu vypisujeme výzvu a hledáme speakery. Pokud akcí na dané téma nevidíš, tak se nám stejně ozvi abychom s tebou mohli počítat a popřípadě naplánovali nějaký ten speciál. Čtvrtkon je podium pro všechny, kteří chtějí sdílet své zkušenosti či know-how. Máš hodně zážitků, ale v IT jsi nováček a ještě si tolik nevěříš? Nevadí! Budeme moc rádi i za zábavné přednášky, které obsahují Tvou zkušenost či klidně fackupy.

MÍSTO KONÁNÍ?

Možná se ptáš, zda se koná Čtvrtkon vždy na stejném místě. Odpověď je taková, že rádi cestujeme po centru Českých Budějovic a objevujeme nové prostory. Vždy proto hlídej kalendář a ověř si místo akce. Pokud máš tip na prostor, kde by se Čtvrtkonu mohlo líbit, tak nám dej vědět. Jediná jistota ale je, že Čtvrtkon se koná vždy ve čtvrtek! Je to taková naše tradice.

KDO JE VŠECHNO SOUČÁSTÍ ČTVRTKON TÝMU A MOHU SE DO NĚJ PŘIDAT?

Čtvrtkon tým se momentálně skládá z 6 členů a každý má na starost něco trochu jiného. Jediné co nás spojuje je srdce, které nám bije pro Čtvrtkou a také to, že za svou práci v rámci neziskové organizace nepobíráme žádnou odměnu. Vše zkrátka děláme ve svém volném čase. Veškerá podpora od partnerů jde na naše akce. Celý tým si můžeš prohlédnout zde. Pokud jsi taky takový nadšenec a chceš obléknout dres organizátorů Čtvrtkonu tak Tě rádi přivítáme v týmu.

JAK MOHU PODPOŘIT ČTVRTON?

**Jsem jednotlivec** Na našich akcích můžeš vidět QR kód pomocí kterého nám můžeš zaslat drobný finanční obnos. Pokud bys nás chtěl/a podpořit jinak, určitě nás kontaktuj a něco spolu vymyslíme. **Jsem firma** Moc si vážíme partnerské podpory a děkujeme, že partneři dělají naše akce kvalitnějšími. Pokud i Ty, chceš logo Tvé firmy vidět na akcích Čtvrtkou, tak kontaktuj Aničku či Martina Hlaváče.

PROČ SI ZALOŽIT ČTVRTKON ÚČET?

Budeme moc rádi, pokud se zaregistruješ na tento web a vytvoříš si účet. Doufáme, že se staneš hlavním Čtvrtkoňákem. Pořád pro vás vymýšlíme novinky a chceme se nadále posouvat a zlepšovat. Co ti tedy registrace přinese? - Přístup k nahrávkám z minulých Čtvrtkonů (vše je zdarma) - Můžeš získávat badge za Tvou aktivitu v rámci Čtvrttónů - Ukaž svým všem kámošům, že jsi cool a podporuješ budějckou komunitu Do budoucna budou funkcionality stále přibývat a chceme vám i ulehčit proces přihlašování se na akce. Pokud jsi spíše introvert, tak samozřejmě můžeš svůj účet i skrýt.