UX Čtvrtkon #48 – Jiří Tvrdek a Martin Hrabánek

V září bude Čtvrtkon ve znamení vizuálního designu. Jiří TvrdekTěšit se můžete na Jirku Tvrdka, jehož rukopis najdete například na stránkách Alzy, portálu Knihy Dobrovský či stránek...

design

V září bude Čtvrtkon ve znamení vizuálního designu.

Jiří Tvrdek Těšit se můžete na Jirku Tvrdka, jehož rukopis najdete například na stránkách Alzy, portálu Knihy Dobrovský či stránek města Karlovy Vary. Je součástí House of Experts Jana Řezáče a mimo freelancing působil například v agenturách Proof & Reason, Fjord či Nydrle.

Jerry, jak ho možná znáte, bude mluvit o svém workflow při návrhu webových stránek. Odhalí vám tak procesy, které stojí za jeho prací, způsob myšlení a cestu k co nejlepšímu výsledku. V anketě, kterou jsme připravili na stránce události, můžete hlasovat pro jednu konkrétní část jeho workflow, o které chcete v přednášce slyšet nejvíce.

Martin Hrabánek Martin Hrabánek je designer působící v Českých Budějovicích a pokud jste v poslední době byli na Čtvrtkonu, určitě ho znáte jako moderátora této akce. Martin v současné době tvoří za Edgedesign, kam se dostal postupně po spolupráci s agenturami Nexgen, Bohemiasoft a letech na volné noze.

Martin má skvělé technické znalosti Photoshopu, které zúročuje při návrhu stránek a které rozšiřuje o problematiku UX designu. A právě o přechodu mezi jedním z výstupů práce UX designera – wireframu – k vlastnímu grafickému návrhu bude Martin mluvit. Na co si dát pozor, jak se dobrat k optimálnímu výsledku a jak Martin postupuje – to vše se dozvíte v jeho přednášce.

Přijďte! Přijďte si poslechnout dva kreativní profesionály a jejich pohled na workflow návrhu webových stránek. Ať jste sami designeři či majitelé webů, projektový manažeři v agenturách či se jinak pohybujete v oboru webdesignu, máte skvělou příležitost nahlédnout pod pokličku 2 designerů, kteří se rádi podělí o své zkušenosti.

Termín: 8. září 2016 od 18:00
Místo: Coworking Center ČB
Přihlášení: Facebook

UX Čtvrtkon #48 – Jiří Tvrdek a Martin Hrabánek náhledový obrázek
Datum konání:
15.8.2016 04:07 - 07:07
 
Místo konání:
Cowo CB
Široká 19, 370 01 České Budějovice
Registrace:
Publikováno:
před 7 lety
Organizátoři: