UX Čtvrtkon #45 Jan Řezáč

Místo

design

Místo: Střední průmyslová škola stavební České Budějovice – vchod z Klavíkovy ulice, oficiální adresa Resslova 1579/2, České Budějovice
Čas: 17. 6. 2016 – 18:00 (Pátek!)

Na akci není potřeba se přihlásit, ale určitě nám pomůžete, když se přihlásíte k události na Facebooku či na Srazy.info. Lépe tak odhadneme zájem a můžeme případně upravit místo konání, aby se všichni mohli zúčastnit.

Jan Řezáč – Strategie pro webové projekty

Pokud se zajímáte o tvorbu webových stránek, jméno Jan Řezáč znáte a pravděpodobně jste četli jeho knihu Web ostrý jako břitva nebo viděli jeho přednášky na některé z akcí jako Marketing Festival. Pokud se v oboru nepohybujete, ale webové stránky potřebujete ke svému podnikání, zbystřete také (a přečtěte si jeho knihu).

Máme velkou radost, že Jan přijal pozvání a přijede za námi podělit se o svůj pohled, zkušenosti a cenné rady. Na červnový Čtvrtkon jsme s ním domluvili unikátní téma, které bude zajímat především každého, kdo tvoří webové projekty pro klienty a chce ze sebe dostat to nejlepší a zároveň to, co klient skutečně potřebuje.

Všichni sledujeme trendy, využíváme chytré nástroje, postupujeme podle doporučených postupů, využíváme ověřených technik při specifikaci, návrhu a realizaci webu, ale často se může stát, že pro stromy nevidíme les a po dokončení projektu se ohlédneme a zjistíme, že jsme mohli některé aspekty projektu řešit jednodušeji a naopak prioritizovat jiné.

Díky pragmatickému nadhledu, kterým je Jan Řezáč proslulý, se podíváme na to, jak nastavit vlastní strategii a přístup k webovým projektům, abychom ze svých znalostí a schopností dokázali pro klienta poskládat maximálně smyslupnou službu a výsledek, který mu přinese skutečný užitek.

A pokud weby netvoříte, ale řešíte svůj vlastní, přijďte také – dozvíte se, co vlastně od webu a jeho tvůrce chtít a očekávat.

Akce se koná za laskavé podpory GBG České Budějovice a Asociace UX. Děkujeme!

UX Čtvrtkon #45 Jan Řezáč náhledový obrázek
Datum konání:
6.5.2016 05:27 - 08:27
 
Místo konání:
SPŠ Stavební ČB
Resslova 1579, 370 04 České Budějovice
Registrace:
Publikováno:
před 8 lety
Organizátoři: