Pozvánka na Čtvrtkon #8

Pozor, změna! Termín se odsouvá na třetí čtvrtek v měsíci (16. 5.). Důvodem jsou svátky, které by některým z nás kolidovaly s jejich plány. Děkujeme za pochopení.V pořadí osmý Čtvrtkon...

design

Pozor, změna! Termín se odsouvá na třetí čtvrtek v měsíci (16. 5.). Důvodem jsou svátky, které by některým z nás kolidovaly s jejich plány. Děkujeme za pochopení.

V pořadí osmý Čtvrtkon – tentokrát designeský – se nezadržitelně blíží. Témata pro nadcházející setkání jsou již připravena – Zdroje pasivního příjmu pro šikovné lidi (Petr Steinbauer) a Wireframing (Ondra Machart). Jako vždy vás prosíme o přihlášení na akci na stránkách srazy.info.

Základní informace Datum: 16. května 2013 Čas: 18:00 Místo: Vinárna Solnice, České Budějovice Vstupné: Zdarma Přihlášení: Přihlásit se můžete na Srazy.infoChci se přihlásit na ČtvrtkonTéma #1 – Wireframing Speaker: Ondřej Machart
Wireframing je dnes nezbytná součást moderního workflow tvorby webu. Přístupů k němu je mnoho a jedna z nejpodstatnějších částí je příprava vstupních předpokladů. Přednáška vás zasvětí do základů i pokročilejších technik, včetně analytického pohledu na přípravu informační architektury, layoutu a návrhu jednotlivých UI elementů.

Téma #2 – Zdroje pasivního příjmu pro šikovné lidi Speaker: Petr Steinbauer
Někdo má vlohy pro psaní, jiný umí kouzlit s fotkami, další zase rád přesouvá pixely ve Photoshopu. Určitě i Vy máte v kapse pár dovedností, kterých tu a tam využijí vaši přátelé. Možná se budete divit, ale okruh lidí, kteří by vaši šikovnost rádi využili, je mnohem větší a dokonce za to ochotně zaplatí. A právě o tom, jak svou šikovnost zpeněžit, bude přednášet Petr Steinbauer.

Pozvánka na Čtvrtkon #8 náhledový obrázek
Datum konání:
9.4.2013 10:39 - 13:39
 
Místo konání:
Vinárna Solnice
Registrace:
Publikováno:
před 11 lety
Organizátoři: