Pozvánka na Čtvrtkon #57 – 18. května 2017

Líná huba holé neštěstí a o webu to platí dvojnásob. Přesto ale kolikrát mlčeti zlato. Nakonec – obsah je přece král! Znáte to sami. Nelehký úkol je napsat to copy, co v lidech zanechá sil...

design

Líná huba holé neštěstí a o webu to platí dvojnásob. Přesto ale kolikrát mlčeti zlato. Nakonec – obsah je přece král! Znáte to sami. Nelehký úkol je napsat to copy, co v lidech zanechá silné stopy – ať už jste čistokrevný copywriter, markeťák nebo designer. Skvělé texty prodávají, pomáhají lidem plnit své úkoly, baví, neobírají o čas, nenutí přemýšlet a rezonují s osobností značky. Jak ale takové vytvořit? Co by měl designer o psaní textů vědět? Jak se propsat až k duši uživatele?

To vám prozradí dvě zkušené copywriterky: Michelle Losekoot a Hanka Mikolášová. Podělí se s vámi o své tajné triky a ukáží vám cestu ke slovům, která jste nemohli najít.

Přijďte – dozvíte se takové věci, že to ani nesmíme nahrávat :)

Michelle Losekoot Pohádkářka na volné noze, bývalá studentka tvůrčího psaní a novinářka. Vidí svět ve větách a otevírá oči ostatním na svých oblíbených kurzech copywritingu. Její slova k vám promlouvají z úst značek jako Microsoft, VŠE či HBO. Nemá ráda korportání bullshit talk a je neustále na stopě skvělých nápadů, na jejichž základech pomáhá firmám stavět lovebrandy.

Hanka Mikolášová Píše na volné noze jen o tom, co ji zajímá, aby firmám přinesla do textů skutečnou a autentickou vášeň. Pomáhá značkám vetknout do jejich PR lidskost, využít obsahový marketing smysluplně a na maximum, vytvářet na sociálních sítích hodnotný obsah a plnit blog texty, které lidé potřebují. Buduje brandy, navrhuje obsahové strategie a posouvá konzultacemi firmy, které nechtějí vypouštět do světa jen prázdná slova.

Přijďte! Termín: 18. května 2017 od 18:00
Místo:Cowo ČB
Přihlášení: Na Facebooku / Srazy.info

Pozvánka na Čtvrtkon #57 – 18. května 2017 náhledový obrázek
Datum konání:
11.4.2017 02:43 - 05:43
 
Místo konání:
Cowo CB
Široká 19, 370 01 České Budějovice
Registrace:
Publikováno:
před 7 lety
Organizátoři: