Pozvánka na Čtvrtkon #56 – 11. května 2017

Tentokrát si posvítíme na svět moderního JavaScriptu. Podařilo se nám sehnat dva výborné řečníky, které jistě není třeba nikomu dlouze představovat. S Ondrou Žárou se podíváme na možnosti...

development

Tentokrát si posvítíme na svět moderního JavaScriptu. Podařilo se nám sehnat dva výborné řečníky, které jistě není třeba nikomu dlouze představovat. S Ondrou Žárou se podíváme na možnosti webových prohlížečů z pohledu JS a Danem Steigerwaldem zase téma blízké Reactu, či budoucnosti jeho devstacku Este.

Ondřej Žára Popis řečníka: Ondřej Žára se už nehorázně dlouho zaobírá JavaScriptem a souvisejícími webovými technologiemi v Seznamu, krom toho o těchto věcech přednáší na FEL ČVUT a minulý rok napsal knihu o JavaScriptu pro středně pokročilé.

Popis přednášky: Věděli jste, co všechno váš prohlížeč dovede? Pojďme se podívat na méně známá a moderní JS API, kterými disponují současné webové prohlížeče.

Daniel Steigerwald Popis řečníka: Daniel je angel developer a praxeológ. Přes deset let pomáhá firmám i jednotlivcům. Dělá školení JavaScriptu. Je autorem jednoho z nejpopulárnějších React starter kitů Este.js.

Téma: cokoliv vás zajímá o Reactu_, s možností rozšíření o_: funkcionálním programování, anarchii, CSS in JS, a zlý peněze.

Přijďte! Termín: 11. května 2017 od 18:00
Místo: STAGE club&restaurant
Přihlášení: Na Facebooku / Srazy.info

Poděkování dev týmu: Nikol Ježková, Michal Oktábec, Michal Haták a Martin Hlaváč

Pozvánka na Čtvrtkon #56 – 11. května 2017 náhledový obrázek
Datum konání:
10.4.2017 11:31 - 14:31
 
Místo konání:
Stage ČB
Široká 15/8, 370 01 České Budějovice
Registrace:
Publikováno:
před 7 lety
Organizátoři: