Pozvánka na Čtvrtkon #50 – 3. listopadu 2016

Očekáváte lepší výsledky od svého webu, chcete vyšší tržby? Pak určitě přijďte na další Čtvrtkon, tentokrát totiž zaostříme na výkon. Tématy přednášek bude mobilní marketing...

marketing

Očekáváte lepší výsledky od svého webu, chcete vyšší tržby? Pak určitě přijďte na další Čtvrtkon, tentokrát totiž zaostříme na výkon. Tématy přednášek bude mobilní marketing a zbožové srovnávače.

Věra KoukalováTéma: Mobilní marketing

Webová stránka přístupná pro mobilní zařízení a mobilní marketing už není volbou, ale nutností. Ukážeme si, jak na mobilní strategii pro vaši značku, jak pracovat s mobilními PPC kampaněmi a pronikneme i do světa mobilních aplikací.

Věrka má více, než 7 let zkušeností v online marketingu z B2B GROUP, H1.cz jako Head of Search a Z Googlu jako projektová konzultantka. Aktuálně pracuje ve Fragile Media jako Happiness Manager. Je držitelkou certifikátu Google Partners Certified Trainer. Své know-how předává na školeních a přednáškách, třeba na VŠE nebo akcích Google Business Group. Ve volném čase peče dorty a aktuálně úspěšně vede nový projekt Lada společně se svým mužem.

Rostislav UrbánekTéma: Biddování na zbožových srovnávačích pod lupou

Kdo není vidět, neprodává. Kdo nebidduje, jako by nebyl. V průměru 30 % tržeb e-shopů míří na vrub zbožovým porovnávačům. Pro některé shopy jsou zbožáky dokonce primárním zdrojem objednávek. Přibližně 60 % kliků z Heureky a 83 % na Zboží.cz navíc pochází z biddovaných pozic.

Na Rosťově přednášce se dozvíte, co je to biddování a proč je nezbytnou součástí zbožáků. Poznáte strategie automatického a manuálního biddingu a zjistíte, jak ušetřit čas a nervy automatizací rutinních procesů, jak vydělat víc peněz a jak vyšperkovat zbožákovou prezentaci k dokonalosti a být lépe vidět.

Rosťa je ředitelem společnosti BiddingTools, která se zabývá správou zbožových srovnávačů.

Přijďte! Termín: 3. listopad 2016 od 18:00

Po skončení afterparty v Široku
Místo: Coworking Center ČB
Přihlášení: Na Facebooku / Srazy.info

Pozvánka na Čtvrtkon #50 – 3. listopadu 2016 náhledový obrázek
Datum konání:
19.10.2016 08:20 - 11:20
 
Místo konání:
Cowo CB
Široká 19, 370 01 České Budějovice
Registrace:
Publikováno:
před 7 lety
Organizátoři: