Pozvánka na Čtvrtkon #49 – 20. října 2016

Tentokrát si na Čtvrtkonu posvítíme na cloud. Ale nebude to pouze obecné povídání, nýbrž přijedou dva přespolní přednášející (rozuměj z Prahy) a každý nám představí svojí vlastní...

development

Tentokrát si na Čtvrtkonu posvítíme na cloud. Ale nebude to pouze obecné povídání, nýbrž přijedou dva přespolní přednášející (rozuměj z Prahy) a každý nám představí svojí vlastní aplikaci na rozdílných technologiích. Svým způsobem půjde i o porovnání dvou cloudových platforem. A protože není potřeba vždy ukazovat high level aplikace, ke kterým se stejně ani většina programátoru nedostane, tak tentokrát je hlavní myšlenkou prezentovat vlastní („menší“) tvorbu, ke které se může dostat každý z nás, když tomu věnuje stejnou vůli, chuť a čas. Tak se určitě přijďte inspirovat! ;)

Martin ŠimečekProfil
Martin pracuje v Microsoftu jako technický evangelista. Jeho úkolem je prozkoumávat nejnovější vývojářské technologie a pak stravitelně předávat informace, jak s nimi pracovat. Ve volném čase vytvořil platformu pro mobilní geolokační hry, kterou nyní používá i rámci pracovních akcí.

Téma
Vlastní jednoduchá geolokační hra využívající Microsoft Azure.

David VávraProfil
David je Google Developer Expert pro Android. Pracoval jako Android vývojář v Inmite a pak v Avastu. V únoru založil vlastní firmu Step Up Labs. Baví ho různé Googlí technologie, gadgety, komunity a open-source.

Téma
Představení nové Firebase (hint: je to mnohem víc než databáze) a souhrn zkušeností jak migrujeme aplikaci Settle Up (Dlužníček) z AppEngine na Firebase.

Přijďte! Termín: 20. říjen 2016 od 18:00
Místo: Coworking Center ČB
Přihlášení: Na Facebooku / Srazy.info

Pozvánka na Čtvrtkon #49 – 20. října 2016 náhledový obrázek
Datum konání:
19.9.2016 06:34 - 09:34
 
Místo konání:
Cowo CB
Široká 19, 370 01 České Budějovice
Registrace:
Publikováno:
před 7 lety
Organizátoři: