Pozvánka na Čtvrtkon #38 – 26. listopadu 2015

Napadlo vás někdy, kam se lidé na vašich stránkách podívají nejdříve? A kam se nepodívají vůbec? Víte, v jaké posloupnosti čtou váš obsah a co přeskakují? Co myslíte, sledují vámi...

design

Napadlo vás někdy, kam se lidé na vašich stránkách podívají nejdříve? A kam se nepodívají vůbec? Víte, v jaké posloupnosti čtou váš obsah a co přeskakují? Co myslíte, sledují vámi navržené stránky tak, jak byste očekávali?

Odpovědi ukrývá oční kamera a šikovný software, který záznam vyhodnocuje.

„Oční kamera je pro nás moc drahá,“ říkala si donedávna většina lidí. Jenže to už není pravda. Za méně než 3 tisíce Kč můžete mít zdroj cenných pravd o vašich webech, který každou vaši další práci posune o míle kupředu.

Jan Tomáš z Circus Design nám takovou kameru přijede ukázat. A taky software, který pro ni vyvíjí. A to nejlepší? Můžete si oční kameru vyzkoušet na vlastních webech.

Nenechte si ujít příležitost vyzkoušet si práci s oční kamerou a zjistit zajímavé a hodnotné poznatky o tom, jak lidé prohlížejí vaše stránky!

Místo: Coworking Center České Budějovice
Čas: 26. 11. 2015 – 18:00

Na akci není potřeba se přihlásit, ale určitě nám pomůžete, když se přihlásíte k události na Facebooku.

Jan Tomáš je spoluzakladatel agentury Circus Design, která pomáhá firmám vymyslet, jak mají jejich aplikace komunikovat s uživateli. Je to prý rozporuplný člověk, který si myslí, že v jednoduchosti je krása a přitom používá operační Windows všude, kde se dá. Má rád uživatelský výzkum a testování, protože tak může legálně dělat pokusy na lidech.

Pozvánka na Čtvrtkon #38 – 26. listopadu 2015 náhledový obrázek
Datum konání:
2.11.2015 04:45 - 07:45
 
Místo konání:
Cowo CB
Široká 19, 370 01 České Budějovice
Registrace:
Publikováno:
před 8 lety
Organizátoři: