Pozvánka na Čtvrtkon #35 – 20. srpna 2015

Kvalita spolupráce designerů (ať už vizuálních, interakčních a dalších) a vývojářů má velký dopad na kvalitu výsledku a to zvláště v projektech, kde chybí zkušený projektový manažer...

design

Kvalita spolupráce designerů (ať už vizuálních, interakčních a dalších) a vývojářů má velký dopad na kvalitu výsledku a to zvláště v projektech, kde chybí zkušený projektový manažer či supervizor. V ideálním světě by si obě skupiny viděly navzájem do hlavy, mluvily stejným jazykem a vůbec se skvěle doplňovaly.

Ideální svět však neexistuje. Přijďte si poslechnout zkušenosti načerpané z reálného světa dvou (teď už) Jihočechů – dorazí UX designer Martin Laudát a UI developer Daniel Sitek. Podělí se o svůj pohled na to, jak nastolit rovnováhu těchto dvou živlů ve prospěch projektu a nabídnou srovnání obou stran téže mince.

Co potřebuje vývojář od designera a co se od něj může naučit? A co očekává designer od vývojáře a potřebuje vědět o jeho práci?

Přijďte. A podělte se i o vlastní názor.

Místo: Coworking Center České Budějovice
Čas: 20. 8. 2015 – 18:00

Na akci není potřeba se přihlásit, ale určitě nám pomůžete, když se přihlásíte k události na Facebooku.

Daniel Sitek je profesí kodér v českobudějovickém Edgedesignu. Má rád grafiku, kompletní webové stránky od návrhu přes programování až po finální ladění a sémantiku a aktivně se zajímá o UI/UX design. Také rád fotí, čte, nebo jezdí na kole, inlinech či longboardu.

Martin Laudát začínal jako designer v budějovickém Inizio Internet Media, dnes svůj čas dělí mezi flowly.cz a jako externista u přespolních firem. Je to univerzální webový švýcarský nůž a nadšený tester designerských nástrojů.

Pozvánka na Čtvrtkon #35 – 20. srpna 2015 náhledový obrázek
Datum konání:
30.7.2015 12:04 - 15:04
 
Místo konání:
Cowo CB
Široká 19, 370 01 České Budějovice
Registrace:
Publikováno:
před 8 lety
Organizátoři: