Pozvánka na Čtvrtkon #31 – 9. dubna 2015

Honza Junek – Jak se navrhuje web pro VŠKdo někdy chodil na vysokou školu, asi ví, že jedna z nejtěžších zkoušek během studií bylo pochopit strukturu školních webových stránek. Kolik z n...

design

Honza Junek – Jak se navrhuje web pro VŠ Kdo někdy chodil na vysokou školu, asi ví, že jedna z nejtěžších zkoušek během studií bylo pochopit strukturu školních webových stránek. Kolik z nás i napopáté nenašlo informaci, kterou jsme hledali? Naštěstí se časy mění a i některé univerzitní stránky už brzy budou stavět na smysluplném návrhu. Honza Junek je u toho a podělí se s vámi o své zkušenosti s návrhem jednoho takového univerzitního webu. Kdo zná jeho poutavá vyprávění z cest, určitě ví, že stojí za to si ho přijít poslechnout. Tahle výprava totiž byla určitě neméně dobrodružná.

Terka Venerová – Jak se testuje web knihovny Podle Terky jen zvířata netestují své weby na lidech. Není divu, že se s takovým pohledem na svět stala Terka za poslední roky symbolem české revoluce usilující o osvětu v uživatelském testování, kterého se i díky ní čím dál tím méně lidí bojí méně než návštěvy u zubaře. No bodejť by ne, když se dá dělat levně a rychle. Ale co třeba takový web knihovny, plný informací a dat, která musí umět najít více i méně zkušená obět uživatelská? Jde to taky tak snadno? To se dozvíte na přednášce. Terka si z Prahy přiveze plný koš triků, které si sami můžete otestovat.

Na tradiční po-čtvrtkoní pivo a pokec zajdeme do Café Datel (cca. od 20.30).

Datum: 9. dubna 2015 Čas: 18:00 Místo: Coworking Center ČB (Chelčického 6) Vstupné: ZdarmaPřihlášení na akci naleznete na Facebooku. Pokud se s Facebookem zrovna nepřátelíte nezoufejte – přihlášení není povinné a rádi vás na akci uvidíme i bez něj.

Pozvánka na Čtvrtkon #31 – 9. dubna 2015 náhledový obrázek
Datum konání:
23.3.2015 07:48 - 10:48
 
Místo konání:
Café Datel
Piaristická 22/8, 370 01 České Budějovice
Registrace:
Publikováno:
před 8 lety
Organizátoři: