Pozvánka na Čtvrtkon #22 – 10. července 2014

Pozor, změna! Čtvrtkon se koná už v 17:30! A přijďte včas, ať vám neunikne tajná přednáška od tajného hosta! :)Máte nějaký svůj projekt? Rozjíždíte startup? Provozujete web a snažíte...

design

Pozor, změna! Čtvrtkon se koná už v 17:30! A přijďte včas, ať vám neunikne tajná přednáška od tajného hosta! :)

Máte nějaký svůj projekt? Rozjíždíte startup? Provozujete web a snažíte se, aby zkonvertoval co nejvíce lidí ve vaše zákazníky? Jo? Tak to ale potom musíte dorazit ve čvtrtek 10. července do Coworkingového centra v Českých Budějovicích! Bude tam totiž Honza Kvasnička. Podívá se na váš projekt, zkoukne váš web a zhodnotí jej z pohledu konverznosti. A když bude mít tip na vylepšení (a to on má vždycky), rád se o něj s vámi podělí. Taková příležitost posunout svůj projekt kupředu se nenaskytne každý den, tak moc neváhejte a zakroužkujte si akci v kalendáři :)

Pokud chcete, aby se Honza na váš projekt podíval, pošlete odkaz a info o vašem projektu na Honzův mail.

Bližší informace Datum: 10. července 2014 Čas: 17:30 Místo: Coworking Center ČB Vstupné: Zdarma Přihlášení na akci naleznete na Facebooku. Pokud se s Facebookem zrovna nepřátelíte nezoufejte – přihlášení není povinné a rádi vás na akci uvidíme i bez něj.

Téma #1: Hodnocení konverznosti webových projektů Speaker: Jan Kvasnička
Honza je UX freelancer působící pod jednou střechou s kolegy z Markeťákova. Svou pracovní činnost soustředí především na použitelnost, affiliate marketing a doménové poradenství.

Téma #2: Tajné téma Speaker: Tajný host
Druhé téma a speaker jsou zatím tajnou informací. Kdopak to bude? O čem bude povídat? Přijďte to zjistit :)

Pozvánka na Čtvrtkon #22 – 10. července 2014 náhledový obrázek
Datum konání:
27.6.2014 08:12 - 11:12
 
Místo konání:
Cowo CB
Široká 19, 370 01 České Budějovice
Registrace:
Publikováno:
před 9 lety
Organizátoři: