Pozvánka na Čtvrtkon #21 – 5. června 2014

Analýza klíčových slov je základem všech internetových projektů, předchází i návrhu PPC kampaní. Proto bude skvělým tématem pro zahájení červnového Čtvrkonu. Na něj naváže dvojpřednáška...

marketing

Analýza klíčových slov je základem všech internetových projektů, předchází i návrhu PPC kampaní. Proto bude skvělým tématem pro zahájení červnového Čtvrkonu. Na něj naváže dvojpřednáška o věčném souboji SEO a PPC. Co mají tyto disciplíny internetového marketingu společného? A v čem se naopak rozcházejí?

Bližší informace Datum: 5. června 2014 Čas: 18:00 Místo: Coworking Center ČB Vstupné: Zdarma Přihlášení na akci naleznete na Facebooku. Pokud se s Facebookem zrovna nepřátelíte nezoufejte – přihlášení není povinné a rádi vás na akci uvidíme i bez něj. Přednášet nám bude parta feelancerů z Markeťákova. A tak se máte na co těšit!

Téma #1: Analýza klíčových slov Speaker: Lukáš Pítra Lukáš je SEO konzultant na volné noze se širokým záběrem. Píše blog o SEO, přednáší, školí, provádí audity, věnuje se SEO a linkbuildingu.

Téma #2: SEO vs. PPC – Dvojpřednáška Speaker: Petra Větrovská Petra Větrovská neboli Větrovka je známou specialistkou na PPC. Kromě vlastní správy PPC kampaní se věnuje konzultacím, provádí PPC audity, školí inhouse PPC týmy a v neposlední řadě připravuje i otevřená školení PPC tuningu v Markeťákově.

Speaker: Martin Matějka
Martin je nezávislý konzultant online marketingu a specialista na ecommerce. Píše blog a hodně času věnuje vlastnímu projektu SmallCars – internetový obchod s modely aut.

Pozvánka na Čtvrtkon #21 – 5. června 2014 náhledový obrázek
Datum konání:
26.5.2014 17:10 - 20:10
 
Místo konání:
Cowo CB
Široká 19, 370 01 České Budějovice
Registrace:
Publikováno:
před 10 lety
Organizátoři: