Pozvánka na Čtvrtkon #19 – 3. dubna 2014

Jaký je váš postup při návrhu webu? Jak do procesu zapojujete uživatele? A na co všechno se ptáte klienta, abyste získali správné a potřebné odpovědi na důležité otázky? A jak třeba probíhal...

design

Jaký je váš postup při návrhu webu? Jak do procesu zapojujete uživatele? A na co všechno se ptáte klienta, abyste získali správné a potřebné odpovědi na důležité otázky? A jak třeba probíhal redesign webu města Plzně? Na tyto a mnohé další otázky nám přijedou odpovědět Tomáš Ludvík z Dobrého webu a Petr Bechyně z Webstory solution. A pozor, na závěr vás čeká speciální soutěž (info níže)!

Kdy, kde a za kolik? Datum: 3. dubna 2014 Čas: 18:00 Místo: Vinárna Solnice Vstupné: Zdarma
Přihlášení na akci naleznete na Facebooku. Pokud se s Facebookem zrovna nepřátelíte nezoufejte – přihlášení není povinné a rádi vás na akci uvidíme i bez něj. Téma #1 – Zapojte uživatele do návrhu webu Speaker: Tomáš Ludvík
Tomáš je garantem user experience (UX) v Dobrém webu. Předtím působil řadu let jako web designer na volné noze a pracoval pro řadu významných agentur i menších ateliérů v ČR i zahraničí.

Téma #2 – Jak jsme dělali redesign webu města Plzně Speaker: Petr Bechyně
Petr stál u vzniku konzultační firmy Webstory solution, kde aktuálně pracuje jako senior konzultant a píše příběhy úspěšných webů svých klientů. Své zkušenosti předává dalším jako lektor na odborných školeních.

Speciál – Soutěž o nejlepší historku ze života webaře Účastníci: Vy
Po přednáškách a malé pauze na objednání piva či čaje se sejdeme u společného stolu a každý se bude moci zapojit do moderované soutěže o nejlepší historku ze života webaře. Ať už vás dostal do kolen klient, kolega nebo uživatel, máte příležitost podělit se o své zábavné zážitky, poslechnout si neuvěřitelné příběhy ostatních a třeba vyhrát tajnou cenu.

Pozvánka na Čtvrtkon #19 – 3. dubna 2014 náhledový obrázek
Datum konání:
7.3.2014 09:09 - 12:09
 
Místo konání:
Vinárna Solnice
Registrace:
Publikováno:
před 9 lety
Organizátoři: