Pozvánka na Čtvrtkon #16 – 9. ledna 2014

V novém roce se můžete těšit na několik novinek. Tou první je hned první setkání v roce 2014, které ponese označení UX Čtvrtkon a na které dorazí Adam Fendrych z Asociace UX. Pokud jste...

design

V novém roce se můžete těšit na několik novinek. Tou první je hned první setkání v roce 2014, které ponese označení UX Čtvrtkon a na které dorazí Adam Fendrych z Asociace UX. Pokud jste si někdy kladli otázku, jak postavit službu či produkt tak, aby uživateli vykouzlila úsměv na tváři a vytvořila si s ním pouto, měli byste si ji hned zapsat, protože budete mít skvělou příležitost získat na ni odpověď. A ty další novinky? Přijďte na Čtvrtkon a dozvíte se je všechny :)

Základní informace Datum: 9. ledna 2014 Čas: 18:00 Místo: Vinárna Solnice, České Budějovice Vstupné: Zdarma
Další novinkou je, že přihlašování na akci nadále nebude na srazy.info, ale na Facebooku. Je docela možné, že se právě teď mračíte a kroutíte hlavou, ale nezoufejte – přihlášení není povinné a rádi vás na akci uvidíme i bez něj. Téma #1 – Denní chlebíček UXáka Speaker: Adam Fendrych
Adam Fendrych krotí informace a maluje interakce v ČT, jako lektor vede školení zaměřená na UX, pravidelně na toto téma publikuje a přednáší na odborných konferencích v Čechách i zahraničí. Adam je také členem představenstva Asociace UX a spoluautorem knihy Uživatelsky přívětivá rozhraní.

Pozn. Omlouvám se, vlivem mé vánoční nepozornosti se vyskytla chyba v organizaci a přednáška Jirky Sekery se tak přesouvá na příští termín. To ale nevadí, protože díky tomu dostane obecný úvod k UX Adama Fendrycha větší prostor pro otázky a diskuzi a stejně tak Jirkovo téma budeme příště moci pořádně probrat :)

Pozvánka na Čtvrtkon #16 – 9. ledna 2014 náhledový obrázek
Datum konání:
2.1.2014 11:43 - 14:43
 
Místo konání:
Vinárna Solnice
Registrace:
Publikováno:
před 10 lety
Organizátoři: