Pozvánka na Čtvrtkon #11

Základní informaceDatum: 8. srpna 2013Čas: 18:00Místo: Kozlovna u Zelené ratolesti, České BudějoviceMožná jste zaznamenali, že se srpnovým Čtvrkonem nikam nespěcháme :) Je to tak, řekli...

special

Základní informace Datum: 8. srpna 2013 Čas: 18:00 Místo: Kozlovna u Zelené ratolesti, České Budějovice

Možná jste zaznamenali, že se srpnovým Čtvrkonem nikam nespěcháme :) Je to tak, řekli jsme si, že když jsou prázdniny, sundáme nohu z plynu a dáme si menší přednáškovou pauzu. Nicméně neznamená to, že se v srpnu nic konat nebude, stále bychom se rádi sešli. Ne v restauraci, ale venku, ideálně u ohně, kde bychom opekli pár špekáčků, dali si pivko a snědli kdo co přinese.

Plán je to hezký, nicméně má to jeden háček – místo. Zkoušel jsem psát hasičům a na radnici, kde se dá v Českých Budějovicích grilovat či dělat oheň veřejně, aniž by na něho za pár minut přijela některá ze složek integrovaného záchranného systému, ale odpovědi jsem se nedočkal. Hledáme tedy na vlastní pěst. Ondra Machart řekl, že v areálu JČU je ohniště, takže to je zatím jediný tip, který máme. V nejbližších dnech ho osobně zajdu prověřit. Stále ale není nic jisté, takže pokud o nějakém takovém místě víte, napište sem do komentářů nebo na e-mail vaclavnovotny@vaclavnovotny.eu.

Vím, že termínově to vychází na následující čtvrtek 1. srpna 2013, ale raději bych vybral pozdější datum, například 8. srpna 2013.

V září se vrátíme do vyjetých kolejí a budou přednášky v některém z našich oblíbených podniků.

Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!

UPDATE 5.8. 2013: Jelikož se České Budějovice drží už pár týdnů v záhadném srážkovém stínu a vzhledem k tomu, že stále platí zákaz rozdělávání ohně, volíme náhradní variantu a to takovou, že půjdeme někam do hospody. Čtvrtkon na Srazy.info.

UPDATE 7.8. 2013: Je zamluvena Kozlovna u Zelené ratolesti, od 18:00. Na zahrádku rezervace nedělají, takže je rezervována nekuřácká část restaurace. Pokud to situace umožní, zkusíme se přesunout ven na zahrádku, předpověď počasí vypadá nadějně.

Pozvánka na Čtvrtkon #11 náhledový obrázek
Datum konání:
25.7.2013 14:37 - 17:37
 
Místo konání:
Kozlovna U Zelené ratolesti
Husova tř. 5, 370 01 České Budějovice
Registrace:
Publikováno:
před 10 lety
Organizátoři: