Pozvánka na Čtvrtkon #10

Na jubilejní desátý Čtvrtkon dorazí až z dalekého Brna propagátorka domácího uživatelského testování Tereza Venerová. Její přednáška bude o metodách uživatelského výzkumu a testování....

design

Na jubilejní desátý Čtvrtkon dorazí až z dalekého Brna propagátorka domácího uživatelského testování Tereza Venerová. Její přednáška bude o metodách uživatelského výzkumu a testování. Ve druhé přednášce s názvem „Obchodní stránka webdesignu – Learned the hard way“ David Kuba představí klíčové body v jednání se zákazníkem z manažersko-obchodního pohledu a jejich řešení.

Jako vždy vás prosíme o přihlášení na akci na stránkách srazy.info.

Základní informace Datum: 4. července 2013 Čas: 18:00 Místo: Horká Vana, České Budějovice Vstupné: Zdarma Chci se přihlásit na ČtvrtkonTéma #1 – Metody uživatelského výzkumu a testování Speaker: Tereza Venerová

… aneb, kolik šálků kávy pomůže zvýšit konverzní schopnosti vašeho webu. Součástí přednášky bude i praktická ukázka toho, co lze testováním zjistit – a to na webech, které jste stvořili vy. Zájemci se tak mohou přihlásit s některými ze svých webů, nechat si je otestovat a získat cenný pohled na to, jak je vnímají uživatelé. Aby bylo možné chování uživatelů analyzovat, bude zapotřebí na pár dní vložit do testovaných stránek měřící kód.

Nechte si otestovat web
Pokud máte zájem o otestování svých webů, napište nám. Odkazů pošlete klidně více.
A nebojte se toho :)
[xyz-cfm-form id=2] Téma #2 – Obchodní stránka webdesignu – Learned the hard way

Speaker: David Kuba

Příprava, návrh a realizace webu je silně spjatá se zákazníkem. Je to on, kdo přichází na první schůzku, stanovuje omezení, vyjednává o ceně a zasahuje do procesu tam, kde má možnost. Každý zákazník je jiný, a tak i zkušenost z každého projektu obohatí obchodníka o nové situace, které musí řešit v zájmu zákazníka, svého týmu i samotného projektu. Každá zkušenost je proto cenná, zvláště když je vykoupena drahým ponaučením. A právě o těchto ponaučeních přednáška bude. Dozvíte se, jak jsme se spálili, jak se příště nespálit a jak se případně zahojit. A nenechte se mýlit – tato přednáška rozhodně není jen pro obchodníky. Ponaučení tu najde každý – designer, developer i kdokoli jiný z projektového týmu.

Pozvánka na Čtvrtkon #10 náhledový obrázek
Datum konání:
10.6.2013 08:51 - 11:51
 
Místo konání:
Horká vana
Česká 222/11, 370 01 České Budějovice
Registrace:
Publikováno:
před 10 lety
Organizátoři: