MKT Čtvrtkon #113

Přijměte pozvánku na první letošní marketingový Čtvrtkon, na kterém si poslechneme příběhy podnikatelů, jejichž podniky zná téměř každý budějčák.

marketing

POZOR: vstup je zdarma, ale je nutná včasná registrace zde na webu (nejprve je třeba se přihlásit, či registrovat a pak viz registrační tlačítko vpravo), protože nejdéle 2 dny předem je uzávěrka kvůli nahlášení přesného počtu míst. Tak prosíme, neváhejte zbytečně s registrací a budeme se těšit na viděnou :-)

Na jaké příběhy se můžete těšit?

1) Jan Junek - Co má společného Datel, Kmen a Zapomenutá chalupa?

Pojďte si poslechnout rozhovor s Honzou Junkem, který se sice živí designem v online světě, ale víc žije a tvoří v tom "offline" světě. Povídat si budeme o jeho podnikatelské cestě, během které zanechal kus sebe v kavárně Datel, pražírně Kmen a v Zapomenuté chalupě. Proč a jak podniká a jaké si vzal ponaučení z jeho cesty? To vše se dozvíte v premiérovém rozhovoru, který moderuje Karel Hladiš.

2) Petr Hojdánek - Bouda Burgers - jak se buduje budějcký mekáč

Jak buduje Petr Hojdánek budějcký mekáč v Bouda Burgers? Na co zajímavého narazil na cestě ze “studentského fast foodu” k otevření další nové pobočky, tentokrát v Mercury? A jaké jsou plány a cíle do budoucna? I to se dozvíte na příštím Čtvrtkonu.

MKT Čtvrtkon #113 náhledový obrázek
Datum konání:
28.3.2024 18:00 - 21:00
 
Místo konání:
BudeHub CB
Rudolfovská třída 64/34, 370 01 České Budějovice (2. patro)
Kapacita:
38 / 39
Registrace:

Pro možnost registrace na akci je třeba být přihlášený...

Přejít na přihlášení nebo registraci

Facebook událost:
Publikováno:
před 4 měsíci
Organizátoři: