Čtvrtkon #98

Plníme příslib a i v novém roce pokračujeme ve velkém stylu. Klasicky budou dvě hlavní přednášky, které doplní micro talky. A to vše tentokrát v prostoru CowoCB.

development

Plníme příslib a i v novém roce pokračujeme ve velkém stylu. Klasicky budou dvě hlavní přednášky, které doplní micro talky. A to vše tentokrát v prostoru CowoCB. Tak neotálejte s registrací, počet míst je omezený...

POZOR: vstup je zdarma, ale je nutná včasná registrace na Event Britu, protože nejdéle 3 dny předem je uzávěrka kvůli nahlášení přesného počtu míst. Tak prosíme, neváhejte zbytečně s registrací a budeme se těšit na viděnou :-)

Program:

1) Martin Kunc

Martin je bezpečnostní analytik v CSIRT.CZ (Národní CSIRT České Republiky), provozovaný sdružením CZ.NIC. Jeho hlavní pracovní náplní jsou penetrační testy, incident handling, zátěžové testy a další drobné projekty.

Past na pokročilé botnety

Aneb jak jsme lovili botnety s DGA.

Micro talky:

  1. Tomáš Bublík - Není Docker jako Docker
  2. Martin Hlaváč - Ať žije Sentry, nebo ne?
  3. Jan Svěrák - Stará známost a nové problémy s relační pseudotřídou v CSS

2) Martin Strouhal

Vývojář a architekt ve SmartEmailingu a mj. též nadšený fotograf a cestoval.

MySQL a velká data

Velká data v MySQLce? Že je to špatný nápad a úplná blbost? Že to nejde? Omyl. Jde to. A je to super. Pojďme si spolu povědět, proč a jak byste měli MySQL používat, i když vaše aplikace hodně vyroste.

Čtvrtkon #98 náhledový obrázek
Datum konání:
9.2.2023 18:00 - 21:00
 
Místo konání:
Cowo CB
Široká 19, 370 01 České Budějovice
Registrace:
Facebook událost:
Publikováno:
před 1 rokem
Organizátoři: