Čtvrtkon #94

Poslední prázdninový Čtvrtkon vám zaručeně rozšíří marketingové

marketing

Poslední prázdninový Čtvrtkon vám zaručeně rozšíří marketingové obzory - řeč bude o affiliate marketingu a reklamě na Tik Toku. Máte se určitě na co těšit. :-)

POZOR: vstup je zdarma, ale je nutná včasná registrace na Event Britu (možné i přímo z události na Facebooku), protože nejdéle 3 dny předem je uzávěrka kvůli nahlášení přesného počtu míst. Tak prosíme, neváhejte zbytečně s registrací.

1) Jaroslav Janíček

"Affiliate marketing: Staronová příležitost pro podnikatele"

Představení Jardy: Affiliate srdcař a online podnikatel, kterého baví výkonostní marketing. Roky jsem pracoval jako affiliate manažer v ČR a Evropě a teď se věnuji výhradně mým firmám a projektům. S Ondrou Martinkem rozvíjíme Saas aplikaci AffilBox, který umožňuje online podnikatelům založit a spravovat affiliate marketing. Založil jsem start-up Děkovačka, který otevírá dveře do neprobádaného marketingového kanálu. Jako affiliate partner se výhradně věnuji srovnávacímu portálu 5nej.cz a Fitness projektu SvetFitness.cz. Baví mě vše okolo online marketingu a rád vždy příjmu výzvu zahrát si Squash. :-)

Na co se můžete těšit: V mé přednášce spolu znovu objevíme affiliate marketing, jaké jsou jeho možnosti v ČR a jak správně expandovat díky affiliate marketingu. Představíme si subjekty, se kterými se můžete na affiliate trhu setkat, podíváme se na zahraniční trendy a když zbyde čas, (případně na afterparty) si povíme o chybách, kterým je dobré se vyvarovat v affiliate marketingu.

2) Michal Švihálek

"TikTok reklama - Zaujmi, zabav, PRODÁVEJ!"

Představení Michala: Specialista na výkonnostní kampaně na sociálních sítích (Facebook / TikTok). Zaměřuji se na to, aby kampaně opravdu vydělávaly peníze.

Na co se můžete těšit: TikTok je absolutně rozdílný od ostatních sítí. V přednášce nebudu ukazovat, jak kampaně nastavovat a kam kliknout, ale spíše, jak nad nimi přemýšlet. Ukážeme si také nejzákladnější prvky kampaní připravených přímo pro TikTok.

3) Mikrotalky

Mezi přednáškami budou také krátké 5 minutové přednášky. Zatím je zde prostor i pro případnou vaši prezentaci - máte nějakou minipřípadovku, se kterou byste se chtěli podělit? Nebo naopak peníze spálené v kotli hloupé marketingové kampaně a chcete nás varovat? S chutí do toho!

A to ještě není vše - v registraci k události máte možnost položit předem některému z přednášejících otázky, neváhejte toho využít. Na otázky, které nestihnou odpovědět během přednášky, se nezapomeňte zeptat při následném posezení u piva.

UPOZORNĚNÍ:

1) Vstup je zdarma, pronájem prostoru ale ne, proto bude připravena kasička na dobrovolné vstupné.

2) Kapacita je omezená, do Cowo CB se nás vejde maximálně 30 tak, aby to bylo všem pohodlné. Kdo dřív přijde...

Ale nebojte - pokud bude účast větší, je ve hře přemístění do větších prostor. O případné změně budete informováni.

I proto neváhejte s registrací - nejdéle 3 dny předem je uzávěrka kvůli nahlášení přesného počtu míst.

Budeme se těšit na viděnou :-)

Čtvrtkon #94 náhledový obrázek
Datum konání:
18.8.2022 18:00 - 21:00
 
Místo konání:
Cowo CB
Široká 19, 370 01 České Budějovice
Registrace:
Facebook událost:
Publikováno:
před 1 rokem
Organizátoři: