Čtvrtkon #89

První designérský Čtvrtkon v roce 2020 sebou nese několik změn, prosbu a skvělost.

design

První designérský Čtvrtkon v roce 2020 sebou nese několik změn, prosbu a skvělost.

První změna je místo konání. Ale rozhodně se neni čeho bát. Pivo teče i v salónku Žluté Ponorky. Další změnou je, že bychom rádi dali slovo i vám. V mikrotalku máte možnost mluvit na libovolné téma z oblasti designu. Ano i ty, co jsi ještě nikdy neměl/a veřejnou přednášku a chceš si to zkusit. (A teď přichází ta prosba) Prosím, nebojte se toho a přijďte se rozdělit o zkušenosti, které mohou pomoc ostatním. V případě zájmu, nebo dotazů pište Martinovi Hrabánkovi Martinovi Martin Laudátovi :)

Slibovaná skvělost neni nikdo jiný než náš host Marketa Szydlowska. Ačkoliv je z Brna, její jméno už několikrát zaznělo i v Českých Budějovicích. Díky Czechitas a Czechitas České Budějovice k nám jezdí lektorovat kurzy z oblasti UX a grafiky. Téma její přednášky zveřejníme již brzy. Maky si totiž momentálně užívá dlouhou dovolenou bez internetu.

Akce je stále ZADARMO! Přesto je z FB těžké odhadnout kolik přijde lidí. Prosím, potvrďte nám svou účast "koupením" vstupenky níže. Moc nám tím ulehčíte. Díky!

Čtvrtkon #89 náhledový obrázek
Datum konání:
20.2.2020 18:00 - 21:00
 
Místo konání:
Poetic Cocktail Bar Žlutá Ponorka
Česká 141/66, 370 01 České Budějovice
Registrace:
Facebook událost:
Publikováno:
před 4 roky
Organizátoři: