Čtvrtkon #77

STRV v Budějcích! Aleš Nešetřil a Pepa Sauer nám přijedou říct, jak designují mobilní aplikace pro celý svět, mají připraveno spoustu zajímavých příběhů - třeba ten, jak designovali Gay dating aplikaci \U0001F46C Připravte se na zajímavou diskuzi a t

design

Je to opět tady! Další UX Čtvrtkon a tentokrát se nebojím říct, že je to Čtvrtkon s velkým Č. Protože nepřijede nikdo menší než kluci ze STRV. Kdo neznáte STRV, koukněte na jejich práce, opravdu to stojí za to. A kdo že za námi vlastně přijede?

Registrace zde.

Aleš Nešetřil

Aleš je pracuje v STRV čtyři roky a prošel celým design týmem STRV a dnes je na pozici lead designera. Určitě většina z vás zná Aleše ze sociálních sítí, které má Aleš opravdu vymazlené a dokonce napsal ebook The Perfect Grid, kde vysvětluje jak využít Instagram pro budování osobního brandu. Pokud Aleše ještě nesledujete, měli byste to okamžitě napravit.

Josef Sauer

Josef je našinec! Narodil se v Českých Budějovích a dotáhl to až na jednoho z nejlepších designerů v STRV, kde pracuje dva roky. Začínal jako junior na interních projektech a dneska je pilířem jejich design týmu.

Kluci nám přijedou říct, jak probíhá design aplikací pro celý svět, jaké jsou procesy a určitě se dozvíme i spoustu pikantních informací ze zákulisí projektů na kterých dělali i ze zákulisí STRV. Kdo čekáte dvě hodiny prezentací, tak vás zklamu. Domluvil jsem se s klukama, že tenhle večer proběhne jako velká diskuze, kdy u každého bodu bude prostor k debatování. Jeden z bodů o kterém kluci budou mluvit je, jak probíhal design aplikace pro gay dating a to prostě musíte slyšet :) A takových pecek mají připraveno více.

Registrace: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeWAodZE3WzLDYQp8lVf3nWbnU6onOcYIi1NDAii9h93KEkKw/viewform?usp=sf_link

Takže těšíme se na Vás v Dallmayr Cafe, kde pak klasicky zůstaneme na pivko.

Čtvrtkon #77 náhledový obrázek
Datum konání:
21.2.2019 18:00 - 21:00
 
Místo konání:
Dallmayr café & bar
Karla IV. 412, České Budějovice 1, 370 01 České Budějovice
Registrace:
Facebook událost:
Publikováno:
před 5 lety
Organizátoři: