Čtvrtkon #76

Lednový DEV Čtvrtkon bude pokračovat v nastoleném novém formátu! Opět budou

development

Lednový DEV Čtvrtkon bude pokračovat v nastoleném novém formátu! Opět budou dvě klasické trochu kratší přednášky a stejně jako minule i 4 ignite talky z komunity, každý na 5 min.


Přednášky


Martin Janeček

Martin je dvorní vývojář v budějovické agentuře Argo22, kde mu nikdo neřekne jinak než Jany. Pod jeho rukama vznikají produkty z kategorie webových a mobilních aplikací. Domluví se v PHP, React-Native, Python, TypeScript… Znát ho můžete z komunity okolo Nette.

How to build an evil-free social network: Behind the wheels

Na WebExpo 2018 mluvil Martinův kolega z Arga (Ondra) o mobilní appce moyobo - sociální síti pro sportovce, kterou používá český olympijský tým. Zatímco přednáška v Praze byla hlavně o designu moyobo, na Čtvrtkonu se od Martina dozvíte, jak vypadal a probíhal vývoj aplikace na pozadí. Podělí se s vámi o to dobré i špatné a ukáže vám svůj stack, se kterým zvládne back-end aplikace postavit i frontenďák.

Lukáš Csizmazia

Vývojář a nadšený fanoušek IoT co občas něco i zbastlí.

Nachytřená domácnost

I domácnost se může stát koníčkem vývojáře. Jde to i low-cost a bez zbytečné kabeláže. A pár tipů po roce a půl užívání.


Talky


  • Wimby - Fluent Interface
  • Tomáš Horváth - nopCommerce
  • Ikar Pohorský - Makefile
  • Václav Novotný - Open API

Přijďte, vstupné je zdarma!

Nemáte Facebook, bojujete se systémem? Dobře pro vás! Registrace není třeba, prostě doražte… Pokud Facebook máte, přihlášením nám pomůžete odhadnout návštěvnost, abychom případně změnili místo konání.

After párty bude ihned po skončení na místě…

Čtvrtkon #76 náhledový obrázek
Datum konání:
17.1.2019 18:00 - 21:00
 
Místo konání:
Dallmayr café & bar
Karla IV. 412, České Budějovice 1, 370 01 České Budějovice
Registrace:
Facebook událost:
Publikováno:
před 5 lety
Organizátoři: