Čtvrtkon #68

Navzájem se podporují a jen těžko se bez sebe obejdou… Řeč není o našich přednášejících, ale o SEO a PPC. I když, i takový SEO konzultant a PPC specialista by si měli vycházet vstříc a n...

marketing

Navzájem se podporují a jen těžko se bez sebe obejdou… Řeč není o našich přednášejících, ale o SEO a PPC. I když, i takový SEO konzultant a PPC specialista by si měli vycházet vstříc a neházet si klacky pod nohy a o tom to právě celé bude.

Na květnovém Čtvrtkonu tak přijde řeč na oba důležité kanály online marketingu a díky skvěle sehraným a provázaným přednáškám se nám obě témata spojí v jeden dobře fungující celek. Přednášet budou tentokrát místní speakři Tomáš Zahálka a Janek Bělohradský, tak je určitě dorazte podpořit ;-)

Tomáš Zahálka - Kdo v e-shopu dělá SEO…

Kdo všechno a jak v e-shopu ovlivňuje výsledky vyhledávání (od fotografa, skladníka a product manažera, přes programátora, kodéra a designera až po copíka)?

Janek Bělohradský - .. a jak moc vám to leze do PPC?

Jak práce SEO konzultanta ovlivňuje PPC specialistu (DSA a PLA kampaně, 404, redirecty, název produktů, popisky produktů, text psaný velkými písmeny nebo nezvyklé cizí znaky, velikosti fotek).

Čtvrtkon #68 náhledový obrázek
Datum konání:
30.4.2018 10:54 - 13:54
 
Místo konání:
Cowo CB
Široká 19, 370 01 České Budějovice
Registrace:
Publikováno:
před 6 lety
Organizátoři: