Čtvrtkon #101

Máme tu další vývojářský Čtvrtkon, a ne úplně náhodou se nám sešly přednášky na podobné (nosné) téma - AI.

development

Máme tu další vývojářský Čtvrtkon, a ne úplně náhodou se nám sešly přednášky na podobné (nosné) téma - AI. Dvě nabušené hlavní přednášky doplní stejně zajímavé dva micro talky. Takže se máte na co těšit a uvidíme se v Riegrova 51.

POZOR: vstup je zdarma, ale je nutná včasná registrace na Event Britu, protože nejdéle 2 dny předem je uzávěrka kvůli nahlášení přesného počtu míst. Tak prosíme, neváhejte zbytečně s registrací a budeme se těšit na viděnou :-)

Program:

1) Martin Vastl

Martin se zajímá o umělou inteligenci od jeho studia na vysoké škole, kde vydal několik článků. V současnosti se věnuje autonomnímu řízení jako nezávislý konzultant. V minulosti pracoval pro společnosti jako je například Amazon nebo Oracle.

ChatGPT nás (ne)zabije!

Generativní AI se v posledním roce stala velmi populární mezi širokou veřejností. Pojďme se podívat na to, co stálo za vznikem ChatGPT, jak ChatGPT funguje a co můžeme v budoucnu očekávat.

2) Tomáš Trávníček

Jsem softwarový vývojář pracující v sesterských firmách ZooControl a TERMS. V minulosti jsem pracoval jako fullstack vývojář a později jako DevOps na SaaS projektech. Nyní nejvíce času věnuji návrhům technického řešení a cloudové infrastruktury zaměřené na sběr a zpracování obrazových dat a jejich následné použití pro trénink neuronových sítí pro strojové vidění v rámci značky Roboton.

Roboton: Sběr dat a trénink strojového vidění

Proč i zemědělský stroj potřebuje dobrý cloud, jak připravujeme a zpracováváme velké množství obrazových dat a jak je používáme pro trénink neuronových sítí určených pro strojové vidění.

Micro talky:

  1. Jan Nedvěd - Vývoj umělé inteligence
  2. Marian Benčat - První vlna "seniorních" ChatGPT vývojářů na pohovorech a měli bychom se bát o práci?
Čtvrtkon #101 náhledový obrázek
Datum konání:
11.5.2023 18:00 - 21:00
 
Místo konání:
Riegrova 51
Riegrova 1756/51, 370 01 České Budějovice
Registrace:
Facebook událost:
Publikováno:
před 1 rokem
Organizátoři: