Business Čtvrtkon #47

Vladimír PřichystalJak ef.ektivně komunikovat se zákazníky? To bude téma dalšího Čtvrtkonu  a povídat nám o něm bude Vladimír Přichystal ze společnosti Besteto. Přednášku zvlášť doporučuji...

marketing

Vladimír Přichystal

Jak ef.ektivně komunikovat se zákazníky? To bude téma dalšího Čtvrtkonu a povídat nám o něm bude Vladimír Přichystal ze společnosti Besteto. Přednášku zvlášť doporučuji projekťákům, obchoďákům a konzultantům, kteří jsou denně v kontaktu se zákazníky.

Vladimír už nám jednou na Čtvrtkonu přednášel na téma zbožových srovnávačů. Právě po této přednášce jsme si u piva s Vladimírem povídali na téma vztahů se zákazníky – o tom, jak s nimi komunikovat, aby spolupráce probíhala k oboustranné spokojenosti a abychom si nesprávně zvoleným stylem komunikace nezadělávali na zbytečné problémy. Dostali jsme se také na téma „problémových“ zákazníků, abychom se nakonec dobrali k tomu, že chyba je dost často vlastně na druhé straně. Hned bylo jasné, že z toho musí být přednáška!

A co nám Vladimír poví o komunikaci se zákazníky tentokrát? Nechte se překvapit. Díky svým dlouholetým zkušenostem na pozicích projektového manažera, konzultanta i obchodního ředitele se s námi má v této oblasti oč podělit ;-)

Termín: 4. srpna 2016 od 18:00

Místo: Coworking Center ČB

Přihlášení: Srazy.info nebo Facebook

Business Čtvrtkon #47 náhledový obrázek
Datum konání:
17.7.2016 21:32 - 18.7.2016 00:32
 
Místo konání:
Cowo CB
Široká 19, 370 01 České Budějovice
Registrace:
Publikováno:
před 7 lety
Organizátoři: