Sponzoring Čtvrtkonu

V první řadě bych chtěla poděkovat našim aktuálním partnerům, kteří nás podpořili a i nadále podporují v tomto roce.

Sponzoring Čtvrtkonu náhledový obrázek
Publikováno:
před 7 měsíci

Vážíme si jich o to více, zejména proto, že zapsaný spolek existuje teprve od února a ačkoliv je Čtvrtkonu 10 let, tak i my se nadále stále učíme, jak vše správně nastavit, zlepšovat se a zvyšovat kvalitu našich akcí. Díky vaší podpoře, která mnohdy není jen finanční se nám to úspěšně daří a posouváme se dál.

Na našich akcích padají otázky, jak nám vaše firma může pomoci a jak můžete vidět logo vaší společnosti na našem webu, či na Čtvrtkon akci. Jsme rádi za jakoukoliv pomoc, ať se jedná o doporučení našich akcí ve vašem IT prostředí, poskytnutí softwaru, který nám usnadní práci s chodem spolku a v neposlední řadě si vážíme i podpory finanční.

Finanční podporu dělíme na dvě úrovně a každá z nich platí po dobu 12 měsíců od podepsání smlouvy.

  1. Generální partner - je vždy jeden na celý rok. Částka je zde dohodnuta dle možností partnera, ale musí být řádově vyšší než u sponzorů. Generální partner je zmiňován na všech akcích a může si umístit na všechny akce své propagační materiály po dohodě s organizátory Čtvrtkonu.
  2. Sponzor - Sponzorů máme více a obvykle Čtvrtkonu přispívají stejnou menší částkou. Mají také nárok na umístění loga na webu, v prezentacích a operativně i jinak. Aktuální vybíraná částka za tento způsob podpory je 10 000 Kč (ročně).

Pro více informací a případných dotazů nás neváhejte kontaktovat. Veškeré finance jsou použity například na pronájem prostor, kde se Čtvrtkon koná. Chceme také postupně zlepšovat naše akce i po technické stránce, tedy lépe nahrávat zvuk a tvořit kvalitnější videozáznamy. I na tyto účely jsou finance použity. Žádný z členů Čtvrtkonu, ale nedostává za svou práci zaplaceno a vše je založeno na dobrovolnictví.

V následujícím roce bychom chtěli firmy ještě více propojovat a postupně představovat firmy, které Čtvrtkon podporují. Budeme rádi za každý tip, který byste vy sami jako majitelé a jednatelé firem uvítali. Rádi bychom společně zlepšili technologickou situaci v našem kraji a zároveň zde přivítali nové a zajímavé projekty či startupy.

Čtvrtkon je podium pro každého a budeme moc rádi, pokud i vaší firmu budeme moci přivítat v naší partě.

DĚKUJEME, TÝM ČTVRTKON