Představení partnera TicketsGP

Dovolte mi představit našeho nového partnera - firmu TicketsGP. Že se v budějcích dělá málo webů s celosvětovou působností? Šikulové z TicketsGP vás vyvedou z omylu, čtěte dále!

Představení partnera TicketsGP náhledový obrázek
Publikováno:
před 2 týdny

Proč jste se rozhodli podporovat Čtvrtkon?

Vytváříme kvalitní obsahové weby pro fanoušky F1 & MotoGP závodů po celém světě. To s sebou přináší nutnost implementovat nejnovější trendy v oblastech webu, online marketingu a dalších disciplínách. Čtvrtkon pomocí komunitních akcí sdílí tyto zkušenosti a my cítíme, že si zaslouží naší podporu, aby mohl ve své činnosti pokračovat a ideálně expandovat třeba i za hranice jako my.

Co Vám spolupráce s Čtvrtkonem může přinést?

Spolupráce se Čtvrtkonem nám může pomoci na více místech. Ať už se jedná o zpětnou vazbu na náš projekt. Možnost oslovit potenciální zájemce o spolupráci nebo obyčejné propojení i jiných businessů třeba u piva.

Co se Vám nejvíc na našich akcích líbí?

Otevřená atmosféra, kde se sdílí zkušenosti z různých projektů. Ty dobré i ty špatné. To k tomu patří. Mimo jiné si pochvalujeme nové prostory v BudeHub, které jsou více reprezentantivní než předchozí prostory. Také se nám líbí frekvence akcí, která není každý týden, ale kvartálně dle tématu.

Co dělá vaše firma?

Naše firma vytváří průvodcovské weby pro fanoušky F1 & MotoGP po celém světě třeba i v Ázerbajdžánu. Na webech tvoříme obsah, který pomáhá fanouškům hledat odpovědi na jejich otázky. Nedílnou součástí každého webu je i e-shop, kde prodáváme ubytování, vstupenky, pojištění a další digitální produkty. Aktuálně provozujeme více než 20 webů, tedy 20 e-shopů a do konce roku 2024 plánujeme spustit dalších 30 webových projektů.

Jaká je Vaše historie?

Za 10 let fungování ve světě F1 jsme si vybudovali silnou značku v oblasti ubytování, abychom v roce 2022 skočili i do segmentu vstupenek a digitálních produktů. Díky silné poptávce ze strany našich zákazníků jsme postupně vytvářeli weby s obsahem pro daný závod. V roce 2023 jsme se rozhodli pro větší expanzi a na základě výsledků v roce 2024 postavili nový tým, který sídlí v Českých Budějovicích.

Na rok 2025 plánujeme fungovat jako 15ti členný tým z ČB, Brna, Prahy a řady evropských zemí remote se správou více než 50ti e-shopů na naší vlastní ERM platformě.

Máte zájem se na projektu podílet? Napište mi!

Lukáš Chládek

CEO Tickets.GP

chladek@tickets.gp

727898479

Celý tým Čtvrtkonu vám drží palce!