Představení partnera Eshop-rychle.cz

Dnešním příspěvkem zahajujeme tradici představování partnerů, kteří jednak dlouhodobě podporují Čtvrtkon jako takový, ale také mají nezastupitelnou roli v našem regionu.

Představení partnera Eshop-rychle.cz náhledový obrázek
Publikováno:
před 1 měsícem

Ačkoli historie vývoje e-shopové platformy Eshop-rychle.cz sahá až do roku 2008, již od roku 2016 ji najdete pod hlavičkou společnosti Golemos s.r.o. Sídlí přímo v samotném srdci Českých Budějovic, přesněji v kanceláři hned vedle historické Železné panny.

Jejich dvacetičlenný tým pracuje, jak sami říkají, na možných i nemožných způsobech, aby svým klientům usnadnili podnikání. V současné době je jejich hlavním produktem e-shopové řešení, ale mají za sebou různé zajímavé projekty, jako je tvorba statických webových stránek či marketplace.

A co oni sami o sobě říkají? Snažíme se zjednodušit, zrychlit a zlevnit podnikavým lidem cestu k prodeji na internetu. Tvoříme připravená krabicová řešení e-shopů, kde klademe důraz hlavně na jednoduchost, rychlost a také nízkou cenu, která může být pro začínající podnikatele klíčová.

Při tvorbě e-shopu má obchodník na výběr z několika desítek designů e-shopů a díky intuitivnímu nastavení nemusí mít žádné technické znalosti.

Proč podporujeme Čtvrtkon? Čtvrtkon vnímáme jako skvělý zdroj informací přesně zacílených na náš obor podnikání a zároveň jako skvělou příležitost pro networking přímo u nás doma v Českých Budějovicích.

Na celý tým Čtvrtkonu jsme jako budějovičtí patrioti hrdí a přijde nám tedy naprosto přirozené takto skvělou akci podpořit a třeba i hledat další potenciální roviny spolupráce.

Líbí se nám, že máme šanci potkat další podobně založené lidi, kteří se chtějí rozvíjet ve svém řemeslu, ať už je to programování, marketing nebo design.

Bez kvalitního obsahu přednášek by to ale samozřejmě nešlo, a proto musíme vyzdvihnout také skvěle zvolená témata a řečníky, které se nám velmi často trefí do aktuálně řešených výzev ve firmě. No a možnost probrat následně tyto výzvy s řečníky i návštěvníky u pivka je na tom všem snad úplně nejlepší! :-)

Také podporujeme nábor kvalitních kolegů do našeho týmu – od programátorů přes marketéry až po zákaznickou podporu. To, že díky tomu můžeme podpořit tak skvělou lokální akci, je jen třešničkou na dortu.

Slovo za Čtvrtkon

Moc si vážíme toho, že firma jako vaše je právě v našem regionu a ukazuje, že firmy, které zaujímají první příčky ve svém oboru, nemusí pocházet jen z Prahy či dalších velkých technologických měst. Je skvělé, že zaměstnanci vaší firmy jsou odborníci, Čtvrtkoňáci z regionu, kteří mají příležitost pracovat právě u vás. Děkujeme moc za vaši podporu, díky které můžeme i my růst a pořádat tak skvělé akce.