Představení partnera BudeHub

Dnešním partnerem, kterého vám představím, nebude nikdo jiný než BudeHub. A co si já vybavím pod tímto názvem? Jeden z nejhezčích coworkingových prostorů v Českých Budějovicích a místo, se kterým je Čtvrtkon poslední rok úzce spjatý.

Představení partnera BudeHub náhledový obrázek
Publikováno:
před 3 měsíci

Historie: Už je to skoro rok, kdy dvojice Honza & Honza založila sdílenou kancelář pro sebe a své kamarády. Jejich motivací nebylo pouze vytvoření dalšího kancelářského prostoru, ale také vytvoření místa pro skvělé podnikatelské prostředí. A to se jim rozhodně podařilo, protože v jejich prostorách najdete akce různého zaměření, nejen technického.

V současné době nadále rozvíjejí svůj coworking, který je skvěle přizpůsoben dnešní online době. Najdete zde mnoho volacích koutů a kabin. A co mi vždycky zaujme, jsou nádherné pokojové rostliny, které jsou skoro ikonické pro vzhled BudeHubu.

A co sami o sobě říkají? Naše firma se zaměřuje na poskytování sdílených pracovních míst, pronájem prostorů a budování komunity. Kromě toho pořádáme vzdělávací akce, které podporují podnikání a technologický rozvoj. Naším cílem je vytvořit prostředí, ve kterém se naši členové mohou plně soustředit na svou práci a zároveň se neustále rozvíjet a inspirativně se obohacovat.

Rádi vás přivítáme v našich prostorách. Přijďte si na jeden den vyzkoušet, jaké je to být coworkerem.

Co se nám na akcích Čtvrtkonu nejvíce líbí? "S Čtvrtkonem nás spojuje zejména sdílení stejných hodnot, ale vyzdvihujeme především skvělou organizaci. Jsme rádi, že můžeme přispět k budování budějovické IT komunity a organizovat akce, které přispívají k podnikatelskému a technologickému rozvoji regionu."

My bychom chtěli také poděkovat klukům z BudeHubu za naši skvělou spolupráci a hlavně za jejich vstřícnost. Vždy, když dostaneme jakýkoliv nápad, víme, že nás kluci vždy podrží a udělají maximum pro to, abychom my, přednášející i návštěvníci akcí, byli naprosto spokojení. Kluci, děkujeme!