Nodo UX Framework

Na dvanáctém Čtvrtkonu jsem představil svůj nástroj, který používám při návrhu webů. Říkám mu Nodo. O tom, proč se jmenuje zrovna takhle, nebo proč je celý papírový, se můžete dozvědět...

Nodo UX Framework náhledový obrázek
Publikováno:
před 10 lety

Na dvanáctém Čtvrtkonu jsem představil svůj nástroj, který používám při návrhu webů. Říkám mu Nodo. O tom, proč se jmenuje zrovna takhle, nebo proč je celý papírový, se můžete dozvědět v prezentaci, kterou přikládám níže. Dopsal jsem do ní komentáře, abych připomněl něco z toho, co jsem při prezentaci vyprávěl. Celou přednášku, resp. povídací část bez workshopu, natáčel můj skvělý kamarád Tomáš. Wireframy, které vznikly během krátkého workshopu, do prezentace přidám, jakmile bude čas.

Přijde vám přednáška zajímavá? Tak jí klidně tweetněte :) Díky!

Doplním už jen, že pro prezentaci Nodo bych rád v budoucnu připravil webové stránky, kde bude vše podstatné shrnuto a kde bude k dispozici i samotný framework ke stažení. Budu rád za jakýkoli názor či dotaz, který napíšete sem nebo na můj osobní mail (ondrej.machart@gmail.com).

Ondřej Machart Ondra pracuje jako UX & UI Designer ve společnosti Edgedesign. Když si zrovna nekřiví záda za monitorem, pobíhá jako nadšený fotograf po světě. Má mírnou obsesi na přesné umisťování pixelů.