Heuristická analýza použitelnosti

Na designerském Čtvrtkonu jsme si představili možnosti využití heuristické analýzy pro hodnocení použitelnosti webů. Doufám, že se prezentace líbila a že si tam každý našel nějaký kousek...

Heuristická analýza použitelnosti náhledový obrázek
Publikováno:
před 11 lety

Na designerském Čtvrtkonu jsme si představili možnosti využití heuristické analýzy pro hodnocení použitelnosti webů. Doufám, že se prezentace líbila a že si tam každý našel nějaký kousek užitečných informací. Pokud byste si chtěli přednášku připomenout nebo pokud jste se na Čtvrtkon nedostali, můžete si jako vždy vše prohlédnout přímo zde.

Šablona pro analýzu použitelnosti Během přednášky jsem vám slíbil zveřejnění šablony pro analýzu použitelnosti, kterou jsme si půjčili a lehce poupravili od portálu User Focus. Snad vás prezentace navnadila k tomu, abyste si analýzu sami vyzkoušeli. Pokud ano, neváhejte a stáhněte si tuto Šablonu pro heuristickou analýzu použitelnosti.

Ondřej Machart Ondra pracuje jako UX & UI Designer ve společnosti Edgedesign. Když si zrovna nekřiví záda za monitorem, pobíhá jako nadšený fotograf po světě. Má mírnou obsesi na přesné umisťování pixelů.