Čtvrtkon má nový web

Mnozí z vás si již určitě všimli, ale Čtvrtkon nezměnil jenom logo, ale také oblékl nový kabátek webu. Máme velkou radost, že se nejedná jenom o vzhled, ale celkovou revizi a také o přidání nových zajímavých funkcí!

Čtvrtkon má nový web náhledový obrázek
Publikováno:
před 7 měsíci

Největší novinkou je možnost si založit Čtvrtkon účet, díky kterému získáte přístup k nahrávkám Čtvrtkonu. Pokud si zvolíte, že chcete, aby byl váš profil vidět veřejně, tak se zapíšete do naší komunity, ale zároveň také proniknete do Síně slávy, kde můžete sbírat odznaky za aktivitu. Pojďme si ale společně všechny funkce postupně představit.

Založení uživatelského účtu

Účet si můžete založit hned dvěma způsoby. Nově nabízíme možnost vytvoření účtu přes účet Google, jedná se tedy o nejrychlejší variantu, jak se do svého účtu přihlásit. Druhou variantou je založení účtu pomocí jména a hesla.

Následně budeme rádi, pokud nám prozradíte pár informací o sobě. Data slouží jen organizátorům Čtvrtkonu a nejsou sdílena s třetí stranou. Zajímá nás v jakém odvětví IT se pohybujete, abychom na to mohli brát zřetel při plánování akcí a jejich obsahu.

V nastavení profilu máte 3 možnosti viditelnosti:

  • PRIVATE - výchozí varianta - profil není vidět nikde veřejně ani pro jiné přihlášené uživatele, k informacím mají přístup pouze organizátoři čistě pro interní účely
  • INTERNAL - profil mohou vidět organizátoři a ostatní přihlášení uživatelé
  • PUBLIC - profile je dostupný veřejně pro všechny

Další funkcionality pro přihlášené uživatele:

VIDEA

Jako registrovaný uživatel máš přístup k nahrávkám našich akcí. Negarantujeme, že každý Čtvrtkon či každou přednášku nahráváme. Vždy záleží na konkrétním přednášejícím, zda dá s nahráváním souhlas. Kvalitu nahrávek se dle našich možností snažíme stále zlepšovat.

SÍŇ SLÁVY

Jsi hrdý člen k omunity Čtvrtkonu? Po zvolení veřejného profilu můžeš sbírat odznáčky. Pro jejich získání stačí vystupovat v roli přednášejícího na jedné z našich akcí. Ostatní odznáčky můžeš získat například také za zveřejnění článku či za pomoc s organizací. Pokud myslíš, že máš na nějaký odznáček nárok, konaktuj nás a rádi ti ho přidáme.

KOMUNITA

Pochlub se i ostatním, že jsi členem komunity Čtvrtkon. Tato funkce opět vyžaduje nastavení veřejného profilu. Sdílej s ostatními Tvé profesní zaměření, či firmu ve které pracuješ.

PŘÍSPĚVKY

Zde najdeš blogo vou sekci našich webových stránek. Najdeš tam články nejen o Čtvrtkonu, ale také někteří přednášející na základě jejich přednášky sepíší ještě blogový článek. Prostor na našem blogu má rovněž každý, pokud bys nám chtěl/a jakýmkoliv IT článek přispět, budeme moc rádi.

UDÁLOSTI

Sice tuto sekci představuji jako poslední, ale je jednou z nejdůležitějších. Zde najdeš všechny akce, které se u nás budou dít. Doporučujeme tuto stránku navštěvovat pravidelně, aby ti zkrátka nic neuteklo. Nově je zároveň možné povolit funkci registrace na akce přímo na webu, což bude postupně primární varianta a už tak nebude třeba provádět registraci externě na Event Brightu.

A to je vše! Dej nám vědět, jak se ti nový web líbí a jakou funkci sis oblíbil/a. Máš i nějaký tip, jak web ještě vylepšit?

Moc děkujeme také Martinovi Hlaváčovi, Honzovi Svěrákovi a Áňe Hlaváčové za krásný nový web a také Wedosu, že nám poskytl hosting.